Kairināta, sasprēgājusi āda

Kas kairina ādu?

Ādas kairinājumu var izraisīt vairāki faktori, taču visbiežāk tas rodas ikdienā lietojamo mazgāšanās līdzekļu ietekmē, kā arī ultravioletā starojuma iedarbības dēļ. Ādas kairinājums var rasties ikvienam, bet visbiežāk ar krūti barojošām mātēm un zīdaiņiem. Tāpēc ir svarīgi parūpēties par ādu jau laicīgi!

Kādēļ āda plaisā?

Āda ir ķermeņa ārējais apvalks, kas aizsargā dziļāk esošos audus un orgānus no ārējās vides ietekmes. Bieža ādas mazgāšana ar ziepēm var radīt tās sausumu un kairinājumu. Sausa āda sāk plaisāt, tādējādi radot paaugstinātu infekcijas risku.

Sasprēgājušas ādas kopšana

Jutīga āda pastiprināti reaģē uz apkārtējās vides kairinātājiem, piemēram, bieža mazgāšanās līdzekļu lietošana, sadzīves ķīmija, nevēlami laikapstākļi (vējš, aukstums), sauss gaiss. Šādos apstākļos āda var iekaist un saplaisāt.

Sasprēgājusi āda rada kairinājumu un pat sāpes. Tāpēc ir svarīgi pasargāt ādu jau laicīgi. Lietojiet Bepanthen® ziedi, ja pamanāt ādas sausumu un plaisāšanu.

Kairinātas un sasprēgājušas ādas ārstēšana un profilakse ar Bepanthen® ziedi

Bepanthen® ziede dziedē iekaisušu, saplaisājušu un jutīgu ādu. Īpaši piemērota lietošanai krūts dziedzeru kopšanai barojošām mātēm zīdīšanas laikā, un autiņu izraisītu izsitumu profilaksei un ārstēšanai zīdaiņiem.

Bepanthen® ziede ir piemērota lietošanai jutīgai ādai. Tā nesatur konservantus, krāsvielas un smaržvielas. Lietojiet to vienu vai vairākas reizes dienā, pēc nepieciešamības.

Lejuplādēt zāļu lietošanas instrukciju

Bepanthen ziede

Bepanthen® ziede

Atjauno un ārstē ļoti sausu, kairinātu un sasprēgājušu ādu.