Par Bepanthen®

Iedarbība

Bepanthen® nomierina, aizsargā un ārstē ādu. Gan Bepanthen® ziede, gan Bepanthen® krēms dziedē ādu un veicina tās atjaunošanos. Bepanthen® Plus krēms nodrošina nelielu brūču vai iekaisušas un inficētas ādas aprūpi. Nesatur konservantus, krāsvielas un smaržvielas.

Pieredze

Bepanthen® pazīstams kopš 1944. gada, kad Šveices tirdzniecībā nonāca trīs preparāti, to skaitā arī Bepanthen® ziede. Nepārtraukti tiek pētīti un uzlaboti zāļu sastāvi, lai nodrošinātu efektīvu ādas slimību ārstēšanu.
Bepanthen® iedarbību nodrošina dekspantenols, kas ir vitamīna B5 provitamīns. Tas veicina ādas šūnu atjaunošanos un aizsardzību.

Inovācijas

Jau kopš Bepanthen® produktu pirmsākumiem tas ir bijis viens no ādas kopšanas līdzekļu līderiem. Gadu gaitā ar Bepanthen® zīmolu ir izstrādāti arvien jauni preparāti efektīvākai dažādu ādas bojājumu dziedēšanai, kuros izmantotas dažādas zāļu formas un jaunas tehnoloģijas.

 

Biežāk uzdotie jautājumi

Bepanthen vārdā tiek saukti vairāki izstrādājumi.
Kuras ir to kopējās sastāvdaļas?

Kopējā Bepanthen izstrādājumu sastāvdaļa ir galvenā aktīvā viela dekspantenols, kas pazīstams arī kā provitamīns B5. Šī viela ir vērtīga tādēļ, ka tai ir maigas dziedējošas īpašības un tā veicina ādas dabisko atjaunošanos, kā arī saglabā ādas mīkstumu un mitruma līmeni.

Kā Bepanthen ziede ārstē autiņu izraisītus izsitumus?

Bepanthen ziede aizsargā zīdaini pret autiņu izraisītiem izsitumiem un dziedē tos divos unikālos veidos:
1) ziedes sastāvā esošais provitamīns B5 maigi veicina jutīgas ādas dabisko atjaunošanos, saglabājot to mīkstu un līdzenu, kā arī mitrinot. Bepanthen ziede arī saglabā ādas dabisko mitrumu, radot optimālus apstākļus zīdaiņa vārīgās ādas maigai atjaunošanai, to nesausinot;
2) ir arī klīniski pierādīts, ka Bepanthen ziede veido ilgstoši noturīgu, caurspīdīgu un gaisa caurlaidīgu slāni, kas visvārīgāko ādu aizsargā pret kairinātājiem un ūdeni. „Ūdens eļļā” tipa sastāvs saglabā ādas veselību un mitruma līmeni, kas ir neaizstājams nepārtrauktai aizsargbarjeras uzturēšanai.

Kāda ir atšķirība starp Bepanthen ziedi un Bepanthen Plus krēmu?

Gan Bepanthen ziedes, gan Bepanthen Plus krēma sastāvā ir dekspantenols (provitamīns B5), kas veicina ādas dzīšanu no iekšpuses. Bet Bepanthen Plus krēma sastāvā papildus dekspantenolam ir antiseptiska viela hlorheksidīns, kas efektīvi aizsargā sīkas brūces pret infekcijām.

Esmu dzirdējis, ka ādas kopšanas līdzekļos kā konservanti parasti tiek izmantoti parabēni, lai gan tie var būt kaitīgi bērna veselībai. Vai kāda Bepanthen izstrādājuma sastāvā ir parabēni?

Nē. Neviena Bepanthen izstrādājuma sastāvā nav parabēnu vai konservantu, krāsvielu, smaržvielu vai citu vielu, kas var kairināt ādu.

Kur es varu nopirkt Bepanthen produktus?

Bepanthen produktus var iegādāties gandrīz visās aptiekās.