Par Bepanthen®

Pieredze

Bepanthen® ir pazīstams kopš 1944. gada. Kopš 2005. gada to pārstāv Bayer.

Tirdzniecība tika uzsākta ar dažādām produktu formām, kurās visās galvenā sastāvdaļa bija provitamīns B5. Lielākā daļa mūsu preparātu ir arī šobrīd pieejami aptiekās.

 

Galvenā aktīvā viela: provitamīns B5

Vairāku gadu garumā mūsu zinātnieki ir pārliecinājušies par dekspantenola dziedējošajām īpašībām, kas pazīstams arī kā provitamīns B5 un kuru satur Bepanthen®. Šī aktīvā viela, dēvēta par ‘ādas vitamīnu’, palīdz nodrošināt ādas veselīgumu un ir iesaistīta vairākos organisma metabolisma procesos.

Sieviete ar izteikti daudz vasaras raibumiem

Pēc uzsūkšanās ādā provitamīns B5 ātri pārvēršas pantotēnskābē, kas aktivē koenzīmu A, tādējādi sekmējot šūnu veidošanos un reģenerāciju. Provitamīna B5 iedarbība:

  • Veicina šūnu dalīšanos un migrāciju
  • Piedalās lipīdu sintēzes procesā
  • Paātrina audu augšanu
  • Mazina iekaisumu
  • Dziedē nelielus ādas bojājumus
  • Mitrina ādu, saglabājot ūdeni tajā

Īsāk sakot, provitamīns B5 veicina šūnu reģenerāciju, saglabājot ādu mīkstu, gludu un mitrinātu.

 

Bepanthen® pieredze

Mēs esam izstrādājuši Bepanthen® produktus, kas ir pietiekoši efektīvi un rūpējas par ādu. Ciešā sadarbībā ar dermatologiem spējam nodrošināt mūsu piedāvāto preparātu īpašības atbilstoši ādas vajadzībām – tieši tā, kā nepieciešams.

Bepanthen® spēj nodrošināt Jums un Jūsu ģimenei nepieciešamās vajadzības, kas saistītas ar ādas kopšanu. Mēs esam izstrādājuši piemērotu piemērotus līdzekļus zīdaiņa ādas kopšanai, kā arī brūču dzīšanas veicināšanai, ekzēmas simptomu mazināšanai u.c. gadījumiem.

© 2019 Bayer SIA. Visas tiesības aizsargātas. Reklāmas devējs: SIA Bayer.
L.LV.MKT.01.2021.1412