Nelielas brūces

Mēs saprotam, ka Jūsu āda ir īpaša. Tā veido aizsargbarjeru pret ārējās vides kaitīgo iedarbību, kā arī piedalās dzīšanas procesā. Taču ādas bojājuma gadījumā var pieaugt infekcijas attīstības risks, kā rezultātā var būt nepieciešama ārstēšana, izmantojot līdzekļus ar antiseptisku iedarbību, piemēram, Bepanthen® Plus krēms.

Vīrietis ar grieztu un nobrāztu brūci pēc riteņbraukšanas

Brūču veidi

Ārstēšana ir atkarīga no tā, kāda ir brūce. Taču, neatkarīgi no brūču veida, jo ātrāk tā tiek ārstēta, jo zemāks ir tās infekcijas attīstības risks.

Nobrāzumi: biežāk raksturīgi bērniem. Tie var būt sāpīgi, praktiski neveido rētas. Nobrāzumi bieži vien ir netīri, tāpēc pastāv augstāks infekcijas risks. Vidēji lieli nobrāzumi var tikt ārstēti mājas apstākļos.

Iegriezumi: raksturīga spēcīga asiņošana asinsvadu bojājuma dēļ. Vidēji lieli iegriezumi var tikt ārstēti mājas apstākļos.

Kukaiņu kodumi: sakarā ar augstu infekcijas risku, kukaiņu kodumu gadījumā vienmēr ir nepieciešams veikt atbilstošu medicīnisko aprūpi.

Bepanthen® Plus krēms ārstē nelielas brūces

Bepanthen® lieto, lai ārstētu nelielas brūces. Bepanthen® Plus krēms satur aktīvās vielas ar antibakteriālu un dziedējošu iedarbību. Sastāvā esošais hlorheksidīns cīnās pret baktēriju izraisītām infekcijām, savukārt, provitamīns B5 aizsargā un atjauno ādu. Bepanthen® Plus krēmu uzklāj uz tīras brūces vai iekaisuša ādas apvidus vienu vai vairākas reizes dienā.

Kad ir sācies dzīšanas process, Bepanthen® Plus krēma lietošana tikai pastiprina to. Nesatur krāsvielas, smaržvielas un konservantus.

Bepanthen® Plus krēms

Bepanthen® Plus krēms ir piemērots lietošanai nelielu brūču vai iekaisušas un inficētas ādas aprūpei.

Lejuplādēt zāļu lietošanas instrukciju

Bepanthen Plus krēms 30 g

© 2023 Bayer SIA. Visas tiesības aizsargātas. Reklāmas devējs: SIA Bayer.
CH-20230427-67